לדקלה וצביקה! בשמי, בשם ילדי הפרטיים ובשם כל ילדי עץ אפרים, רציתי להודות לכם על ההצגה הנפלאה שהוגשה בחן ובטוב טעם אהבתכם לילדים מעוררת הערצה. המשיכו לעשות חייל! מחכים בקוצר רוח
למפגש הבא. אביה שטרן וילדי עץ אפריים.

לצביקה ודקלה, ברצוני להודות על יום הפעילות שהעברתם בקייטנה. הילדים נהנו מאוד וקיבלו המון מהפעילות היפה והמושקעת ומההצגה המהממת! המשחק, התאורה, התלבושות, המסרים ושיתוף הקהל - הכל מעל ומעבר! ברכה והצלחה ושיתוף פעולה בהמשך. ענת כהן , מח' חינוך חברון.

תיאטרון גיל עד היקרים! אתם מקסימים מתוקים ומיוחדים! הצלחתם להעביר מסרים מדהימים בצורה כ"כ יפה, עדינה, מלאה אהבה, הומור וחן. גם בחירת המילים כ"כ מדויקת וניכרת השקעה בכל! תודה תודה! הצלחה, ברכה, שמחה ושפע! מעריכים ומתפעלים, מש' בן יעקב, יצהר.


לזוג המופלא, שמביא הצגות ברמה מאוד גבוהה. יישר כוח על הצגות מדהימות (גברת לוי וצופית שומרת סוד) עם מסרים חשובים וטובים שעוברים בצורה ברורה ובהירה לילדים, אפילו לילדי הגנים. תמשיכו כך, בהערכה, מש' פוקט מבוא חורון.

(מתוך ביקורת על "צופית שומרת סוד") לצביקה ודקלה! ישר כוח על ההצגה היפה ובמיוחד על העברת המסר בסימני זיהוי של פגיעה חלילה. ההצגה חדרה אל ליבי. שנזכה כולנו שלא לראות ושלא יהיו עוד תופעות כאלו בעולם . חזק ואמץ מאוד - חנניה, מעלה לבונה.

צביקה ודקלה המקסימים - אחרי כל הצגה שלכם, אני יוצאת מחוייכת ומאושרת. איזה כייף שאתם - הינכם! אוהבים- ענת, ידעיה ולילך חריף .

(נכתב על ההצגה "צופית שומרת סוד") יישר כוח גדול! הצגה חשובה מאוד בעיני. זהו נושא עדין, שקשה להעבירו והצלחתם בצורה כ"כ טובה להעביר את המסר. בתור עו"סית שעובדת עם נערות מתבגרות, חושבת כמה טוב להתחיל מגיל מוקדם להבין את החשיבות של השיתוף, לא לשמור סוד, לבטוח בהורים ובכלל לדעת לשתף אחרים. אהבתי את רעיון הצב בסוף. גם השיחה של תחילת העיבוד לאחר ההצגה וגם הרעיון של בובה, אליה נפתחים בקלות הילדים. תודה, איילת קניג (והבנות שלי ).

דקלה וצביקה- בכל פעם שאתם מגיעים אלינו לענתות, אתם מביאים עמכם ריגוש מחודש, חוויה לנשמה ולעיניים - אתם נוגעים בנושאים חשובים, בדרך ייחודית ורגישה, מלאה בחן ושלווה. תודה ובואו שוב!! חגית כהן

תודה רבה על ההצגה המקסימה והיפה, רואים שיש לכם כשרון בזה! צביקה - איזה קסמים יפים עשית ודקלה - שיחקת נורא יפה את הדמות המרכזית (וגם אתה , צביקה) היה כייף אתכם - הראל אורן,בן 11.